Auto Dakar s.r.o.

5008 SUV

photo

PEUGEOT 5008

Nasedněte a nechte se okouzlit velkolepým stylem prostorného a technologicky vyspělého vozu. Sportovní vzhled a ladné linie 7místného SUV PEUGEOT 5008 zdůrazňují modernizované tvary a odhalují design budoucnosti.
Inovované místo řidiče PEUGEOT i-Cockpit v kombinaci s výbornými jízdními vlastnostmi poskytují ještě příjemnější zážitek z jízdy a vlastnosti hodné velkých cestovních vozů. Maximální pohodlí na cestách předčí veškerá vaše očekávání.


SUV NOVÉ DIMENZE

SUV NOVÉ DIMENZE

Přesvědčte se osobně, co se skrývá za výrazem impozantního stylu. Nové 7místné SUV PEUGEOT 5008 odhaluje modernizované linie, díky kterým získává na eleganci, a dokonale spojuje robustnost s precizním zpracováním.
Výrazná příď staví na odiv inovovaný přední nárazník s integrovaným světelným podpisem, který jasně identifikuje novou generaci vozů PEUGEOT.

Jeho lakovaná spodní lišta, lesklé černé mřížky sání a zejména unikátní bezrámová maska, která vás na první pohled doslova okouzlí, dodávají vozu na jedinečnosti. Dynamický a sportovní vzhled SUV zvýrazňují chromované okenní lišty navazující na linii předních světlometů, které dále pokračují až k zadnímu spoileru. Nová 19″ hliníková kola s výbrusem SAN FRANCISCO jsou nezbytným posledním detailem, který dotváří celek.


MÍSTO ŘIDIČE

MÍSTO ŘIDIČE

Zažijte ještě intenzivnější pocity z řízení pohodlně usazeni v modernizované, ​​inovativní a ergonomické kabině PEUGEOT i-Cockpit®. Nové SUV PEUGEOT 5008 s kompaktním volantem pro přesnější řízení a sedmi elegantními ovladači TOGGLE SWITCHESi je vybaveno centrálním dotykovým displejem 10″ HD a inovovanou konfigurovatelnou 12,3″ digitální přístrojovou deskou s vysoce kvalitním zobrazením pro lepší čitelnost.
Už nic nebude odvádět pozornost od řízení, veškeré informace důležité pro jízdu jsou výborně viditelné v zorném poli řidiče.


NOVÝ SDRUŽENÝ PŘÍSTROJ A KOMFORTNÍ INTERIÉR
Nový přizpůsobitelný a konfigurovatelný 12,3″ digitální přístrojový panel s černým displejem a lepšími kontrasty poskytuje kvalitnější zobrazení. Optimalizovaná čitelnost informací navolených řidičem mu umožní rychlejší reakce.

MÍSTO ŘIDIČE

KONEKTIVITA
Na novém centrálním 10″ dotykovém HD displeji, který je dobře čitelný a velmi citlivý, se zobrazuje on-line 3D navigace s hlasovým ovládáním propojená se službou TomTom®, která zprostředkuje v reálném čase veškeré důležité informace pro jízdu.
Prostřednictvím funkce Mirror je možné zrcadlit oblíbené aplikace z chytrého telefonu na centrální dotykový displej vozu. Bezdrátově nabíjet telefon umožní k tomu určený prostor na centrální konzole.
Pro cestující na zadních sedadlech jsou k dispozici dva nabíjecí porty USB.

konektivita

KOMFORT SEZENÍ
Užijte si komfortní jízdu v tvarovaných, elektricky nastavitelných sedadlech AGRi vybavených masážní funkcíi a obdivujte precizní zpracování interiéru, množství dekoračních prvků i čalounění, na které byly použity elegantní a nadčasové materiály.

komfort sezení


MOTORY

motory

Nové SUV PEUGEOT 5008 má výborné jízdní vlastnosti, je dynamické i snadno ovladatelné a vyznačuje se výborným akustickým komfortem hodným velkých cestovních vozů.
Dodává se s benzinovými motory PureTech nebo dieselovými motory BlueHDi nejnovější generace s technologií Stop&Start, které splňují normu Euro 6d:

  • 1.2 PureTech 130 S&S MAN6
  • 1.2 PureTech 130 S&S EAT8
  • 1.6 PureTech 180 S&S EAT8
  • 1.5 BlueHDi 130 S&S MAN6
  • 1.5 BlueHDi 130 S&S EAT8
  • 2.0 BlueHDi 180 S&S EAT8

Díky výkonným motorům, které je možné doplnit automatickou převodovkou EAT8, optimalizované hmotnosti a extrémně krátkému poloměru otáčení, nabízí nové SUV PEUGEOT 5008 živé a přesné řízení pro ještě větší potěšení z jízdy.


TECHNOLOGIE

MÍSTO ŘIDIČE

Nové SUV PEUGEOT 5008 může být vybaveno množstvím velmi užitečných asistenčních systémů řízení, které oceníte při jízdě. Jedná se například o automatické nouzové brzdění nejnovější generacei nebo systém rozšířeného rozpoznávání dopravního značeníi.
Při popojíždění ve městě zajisté uvítáte pomoc při parkování v podobě 360° zpětné parkovací kamery a systému Park Assist.


KONEKTIVNÍ SLUŽBY

KONEKTIVNÍ SLUŽBY

Dlouhý výčet služeb a neomezené výhody!
Objevte konektivitu PEUGEOT.

Objevte více


SPOTŘEBA PALIVA A EMISE CO2

Hodnoty NEDC(2): Spotřeba paliva v kombinovaném provozu od 4,0 do 5,8, mimo město od 3,7 do 4,9, ve městě od 4,4 do 7,2 NEDC (l/100 km) – Emise CO₂ (kombinovaný provoz) NEDC: od 105 do 131 (g/km)

 

Auto Dakar s.r.o.

Společnost AUTO DAKAR s.r.o. je zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Ústí nad Labem, oddíl C vložka 15296, IČO: 25401840

Více informací